HISTORIA NIE POSZŁA W LAS

ODRODZENIA NADSZEDŁ CZAS

Poprzedni mecz

Następny mecz

Terminarz_młodziki

Kolejka 1
7 - 1

D&R Unia Oświęcim.. vs Strumień Polanka Wielka..

6 - 1

LKS Zatorzanka vs Solvia Grojec..

0 - 14

Podgórze Gierałtowice vs UKS KS Chełmek

0 - 2

LKS Przeciszyn vs TS Hejnał Kęty..

4 - 2

LKS Rajsko vs UKS AP Champions Oświęcim

Kolejka 2
6 - 1

UKS KS Chełmek vs LKS Rajsko

10 - 1

LKS Zatorzanka vs Podgórze Gierałtowice

2 - 0

TS Hejnał Kęty.. vs D&R Unia Oświęcim..

1 - 4

Solvia Grojec.. vs Strumień Polanka Wielka..

7 - 1

UKS AP Champions Oświęcim vs LKS Przeciszyn

Kolejka 3
9 - 1

D&R Unia Oświęcim.. vs UKS AP Champions Oświęcim

5 - 7

Strumień Polanka Wielka.. vs TS Hejnał Kęty..

18:00

LKS Rajsko vs LKS Zatorzanka

3 - 4

Podgórze Gierałtowice vs Solvia Grojec..

17:00

LKS Przeciszyn vs UKS KS Chełmek

Kolejka 4
17:00

LKS Zatorzanka vs LKS Przeciszyn

17:00

Podgórze Gierałtowice vs LKS Rajsko

17:00

Solvia Grojec.. vs TS Hejnał Kęty..

17:00

UKS AP Champions Oświęcim vs Strumień Polanka Wielka..

18:00

UKS KS Chełmek vs D&R Unia Oświęcim..

Kolejka 5
16:30

D&R Unia Oświęcim.. vs LKS Zatorzanka

17:00

LKS Przeciszyn vs Podgórze Gierałtowice

17:00

Strumień Polanka Wielka.. vs UKS KS Chełmek

17:00

LKS Rajsko vs Solvia Grojec..

17:00

TS Hejnał Kęty.. vs UKS AP Champions Oświęcim

Kolejka 6
3 - 2

LKS Zatorzanka vs Strumień Polanka Wielka..

17:00

UKS KS Chełmek vs TS Hejnał Kęty..

17:00

Podgórze Gierałtowice vs D&R Unia Oświęcim..

17:00

Solvia Grojec.. vs UKS AP Champions Oświęcim

17:00

LKS Rajsko vs LKS Przeciszyn

Kolejka 7
16:00

D&R Unia Oświęcim.. vs LKS Rajsko

17:00

LKS Przeciszyn vs Solvia Grojec..

17:00

Strumień Polanka Wielka.. vs Podgórze Gierałtowice

17:00

TS Hejnał Kęty.. vs LKS Zatorzanka

17:00

UKS AP Champions Oświęcim vs UKS KS Chełmek

Kolejka 8
17:00

LKS Przeciszyn vs D&R Unia Oświęcim..

17:00

LKS Zatorzanka vs UKS AP Champions Oświęcim

17:00

Podgórze Gierałtowice vs TS Hejnał Kęty..

17:00

Solvia Grojec.. vs UKS KS Chełmek

17:00

LKS Rajsko vs Strumień Polanka Wielka..

Kolejka 9
16:30

D&R Unia Oświęcim.. vs Solvia Grojec..

17:00

Strumień Polanka Wielka.. vs LKS Przeciszyn

17:00

UKS KS Chełmek vs LKS Zatorzanka

17:00

TS Hejnał Kęty.. vs LKS Rajsko

17:00

UKS AP Champions Oświęcim vs Podgórze Gierałtowice

Partnerzy

 
 
PozycjaClubPunkty
16
26
33
43
53
63
70
80
90
100