0:7

26.03.2020
        00:00

My też Mikę mamy w składzie!

Początek meczu trochę ospały. Większość walki odbywała się w środkowej części boiska sporadycznie przenoszona pod jedną lub pod drugą bramkę. Po pierwszym kwadransie meczu zaznaczyła się lekka przewaga Hejnału, której to ukoronowaniem była pierwsza strzelona bramka przez Fliska Damiana. Jeszcze po pierwszej bramce nie ochłonęli przeciwnicy, a Kamil Sobecki strzelił z 15 metrów drugą bramkę. Gospodarze usiedli trochę na laurach, czego efektem było zmniejszenie przewagi przez przeciwnika na 2:1 po akcji zawodnika Palczowic Artura Kciuka. W poczynaniach zawodników obu drużyn wkradła się nerwowość co spowodowało „kopaninę” w środku boiska, jednakże pod koniec tej połowy najwcześniej otrząsnął się zespól Hejnału i po koronkowej akcji pięknym strzałem popisał się Waldemar Kliś podwyższając na 3:1.

W II połowie zobaczyliśmy inny obraz gry w drużynie Hejnału. Od początku tempo akcji wzrosło i gra była bardziej „poukładana”. Zaowocowało to następną bramką strzeloną przez wprowadzonego do gry w przerwie meczu Mateusza Kowalskiego. Drużyna gości była zmuszona cofnąć się, przez co obrona Hejnału skróciła pole gry do połowy rywala. Wkrótce też były efekty w postaci następnych bramek i tak kolejno na 5:1 po podaniu Kowalskiego podwyższa Damian Flisek; na 6:1 po prostopadłym podaniu między dwóch obrońców Klisia swoją bramkę nr 2 strzela Kowalski; oraz na 7:1 hat trick’iem popisuje się Kowalski. Wszystkie te bramki wpadły w przeciągu 15-tu minut, co świadczy o pełnej dominacji Kęt na boisku. Pod koniec spotkania miały miejsce akcje, które mogły zakończyć się strzeleniem gola, ale rezultat nie uległ już zmianie.

Wynik spotkania 7:1 (3:1)

Skład: (Br) Mika Tomasz;  (Obrona) Karpiński Szymon (60′ Matejko Łukasz), Wojtas Mateusz, Tomala Janusz, Kowalczyk Grzegorz; (Pomoc) Sobecki Kamil, Kliś Waldemar, Korzonkiewicz Daniel (85′ Nykiel Marcin), Nguyen Adrian; (Atak) Flisek Damian (80′ Zontek Maxymilian), Gabryś Ireneusz (46′ Kowalski Mateusz)

Pozostali: Handy Mateusz, Kozłowski Rafał, Janeczko Krzysztof

Sędziowie: KS Wadowice – gł. Robert Grzywa, I asys.  Warchał Ireneusz, II asys. Pytel Zdzisław