0:0

08.06.2019
        17:00

Porażka seniorów w Rajsku 3:1!

14441121_574580809397984_5517288485089125026_nNie tak miało wyglądać niedzielne popołudnie w wykonaniu naszych seniorów. Po dobrym meczu z Brzeszczami, wszyscy liczyliśmy na korzystny wynik w Rajsku. Od początku to gospodarze narzucili swoje warunki. Kilka razy przed utratą bramki ratował nas Radwan, który nie dał się pokonać na początku meczu, nawet z rzutu karnego. Później jednak po zamieszaniu w polu karnym nasz zespół stracił bramkę. Sytuacja ta jednak wpłynęła pozytywnie na naszą drużynę, która od tego momentu zaczęła grać szybciej i składniej. Efektem tego był wyrównujący gol autorstwa Bartłomieja Chrapkiewicza. Do przerwy schodziliśmy z nadziejami, że w drugiej połowie nasz zespół zgarnie pełną pule. Jednak to gospodarze zasłużenie wygrali mecz 3:1, stwarzając groźniejsze sytuacje. Na pewno pomogła im w tym nasza gra defensywna, która w tym meczu pozostawiała wiele do życzenia. Bardzo szkoda tych punktów, ponieważ dotychczasowy lider, Zatorzanka Zator, zremisowała z Górnikiem Brzeszcze i mogliśmy zbliżyć się do czołówki tabeli. Teraz jednak musimy jak najszybciej wyciągnąć wnioski i przygotować się już do meczu z Gorzowem, który odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 15:00!

Skład Hejnału Kęty: Radwan – Lach, Januszyk, Korzonkiewicz, Tomala – Sobecki, Kliś, Śleziak, Oczkowski, Ryłko – Chrapkiewicz

Rezerwowi: Szymański, Karpiński, Jaromin, Kowalski, Sitarz, Kowala

Trener: Jerzy Sordyl