0:7

26.03.2020
        00:00

Porażka z Zatorzanką.

zatorNie tak miał wyglądać sobotni mecz w Zatorze. Nasza drużyna bardzo chciała się zrehabilitować za wpadkę na inaugurację rundy, kiedy to tylko zremisowali w Witkowicach z Orłem. Jednak i tym razem nie było nam dane zdobyć 3 punktów. Nasza drużyna przegrała spotkanie z Zatorzanką 1:3. W pierwszych 45 minutach żadna z drużyn nie stworzyła sobie praktycznie żadnej sytuacji bramkowej, jednak do przerwy gospodarze prowadzili 1:0, po uderzeniu z rzutu wolnego. W drugiej połowie bramkę na 1:1 dla Hejnału strzelił Bartek Chrapkiewicz. Później sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy i to oni po strzale z jedenastu metrów objęli prowadzenie. Nasz zespół nie mając nic do stracenia zaczął śmielej atakować, jednak to Zatorzanka w końcówce strzeliła bramkę, ustalając wynik meczu na 3:1.

ZATORZANKA 3:1 TS HEJNAŁ KĘTY

Bartłomiej Chrapkiewicz

Skład Hejnału Kęty: Radwan – Januszyk, Korzonkiewicz, Karpiński, Klimczyński, Kliś (65′ Jaromin), Flisek, Sitarz (75′ Borak), Nguyen (46′ Kowalski), Ryłko, Chrapkiewicz

Trener: Jerzy Sordyl