0:0

08.06.2019
        17:00

Rozpędzeni seniorzy pokonują u siebie Górnik Brzeszcze!

boisko-hejnalTaki wynik zawsze chcielibyśmy widzieć po 90 minutach! 4:0 – takim wynikiem zakończyło się sobotnie spotkanie seniorów z Górnikiem Brzeszcze. Jeszcze dobrze kibice nie usiedli na trybunach a już było 1:0. Na strzał z ponad 16 metrów zdecydował się Bartłomiej Chrapkiewicz, piłka po jego uderzeniu wpadła w samo okienko. Do przerwy prowadziliśmy 2:0, piłkę w siatce umieścił Mateusz Śleziak, po perfekcyjnym dośrodkowaniu Waldemara Klisia. Na drugą połowę nasz zespół wyszedł jeszcze bardziej skoncentrowany, czego efektem były kolejne sytuacje! Najpierw karnego nie wykorzystał Jaromin, po faulu na Oczkowskim. Co nie udało się Jarominowi, to udało się Oczkowskiemu, który kilka minut później pokonał bramkarza gości z 11 metrów i prowadziliśmy już 3:0, faulowany w polu karnym tym razem był Ryłko. Nasz zespół kontrolował przebieg meczu. Po dobrej, składnej akcji, bramkę zdobył jeszcze raz Chrapkiewicz, jednak sędzia dopatrzył się pozycji spalonej. Kilka minut później sędzia jednak nie miał już wątpliwości i prowadziliśmy 4:0! Piłkę do bramki skierował Łukasz Ryłko, dla którego była to pierwsza bramka w tym sezonie. 5 meczy – 15 punktów, taki jest bilans seniorów Hejnału Kęty w pięciu ostatnich spotkaniach.

Za tydzień nasza drużyna udaje się do Rajska! Przypominamy, że mecz ten odbędzie się w niedziele!

Skład Hejnału Kęty: Radwan – Lach, Januszyk, Śleziak, Tomala – Sobecki, Kliś, Oczkowski, Ryłko, Jaromin – Chrapkiewicz

Rezerwowi: Szymański, Kowala, Borak, Korzonkiewicz, Klimczyński, Sitarz

Trener: Jerzy Sordyl