0:7

26.03.2020
        00:00

Wygrana na początek okresu przygotowawczego!

HejnałZwycięstwem 3:0 zakończył się pierwszy mecz kontrolny naszej drużyny. Naszym rywalem była 7 drużyna Bielskiej Okręgówki, LKS Bestwina. Przez 90 minut obie drużyny stworzyły sobie po kilka dogodnych sytuacji, jednak celowniki tego dnia lepiej były nastawione u naszych zawodników. Do przerwy bramek jednak nie widzieliśmy, dopiero w drugiej połowie nasza drużyna zdobyła pierwsze bramki w tym roku. Na listę strzelców wpisało się dwóch Przemysławów, Oczkowski oraz Borak. Niestety 2 naszych zawodników nie mogło dokończyć spotkania. Kontuzje odnieśli Łukasz Szymański oraz Łukasz Sitarz. Mamy jednak nadzieje, że są to ostatnie kontuzje podczas tej zimy, a nasi zawodnicy szybko wrócą po urazach do treningu.

TS HEJNAŁ KĘTY 3:0 LKS BESTWINA

1:0 Przemysław Oczkowski (karny)

2:0 Przemysław Oczkowski

3:0 Przemysław Borak

Skład Hejnału Kęty I połowa: Radwan – Gasidło, Januszyk, Karpiński, Śleziak, Flisek, Klimczyński, Sitarz, Nguyen, Oczkowski, Ryłko

Skład Hejnału II połowa: Szymański – Borak, Korzonkiewicz, Karpiński, Kliś, Klimczyński, Oczkowski, zawodnik testowany, Nguyen, Chrapkiewicz, Sobecki

Trener: Jerzy Sordyl